محصولات غذایی زرافشان از ابتداي تأسيس با انگيزه ايجاد نگرشي نو به اهميت و كارآيي زعفران، اقدام به ايجاد مجموعه اي توانمند نموده است.زرافشان با توليد محصولات جدید و مطابق با معيارهاي كيفيت جهاني، و عرضة آن در بسته بندي کاملا جدید سعي در برآورده نمودن نيازهاي مصرف كنندگان خود دارد.همچنين اين شركت با در اختيار داشتن بخش طراحي امكان توليد خاص، مطابق با نيازمشتريان در سطحي وسيع را دارا ميباشد. و جهت ارتقاء و حفظ كيفيت توليدات خود‏،اقدام به تأسيس آزمايشگاه كنترل كيفيت محصول نموده است. اين آزمايشگاه مجهز به تكنولوژي و امكانات مدرن روز می باشد.

مراحل بسته بندی محصول توسط سيستم هاي دقيق و افراد آموزش ديده و مجرب انجام مي پذيرد. این شرکت اولين تولید کننده افشانه زعفران بوده و دارای ثبت اختراع محصول و حق انحصاری تولید برای این محصول می باشد. بدين ترتيب سبب مباهات اين شركت است كه در معرفي كيفيت عالي زعفران ايران به بازارهاي جهاني، سهم قابل توجه و انكارناپذيري داشته باشد.

امیدواریم نام تجاری زرافشان در آینده نزدیک یکی از افتخارات صنایع غذایی کشور به حساب آید، در این راه همکاران صنایع غذایی زرافشان مصمم هستند بهترین ها را به خدمت گیرند تا بتوانند شایستگی های ایران را برای بازارهای جهانی به ارمغان آورند.