محتوی این قوطی دارای ماندگاری بالایی است، به گونه ای که در این مدت کیفیت و خواص خود را حفظ می­کند. ماده اصلی استفاده شده در این محصول زعفران درجه 1 می باشد که ابتدا در آزمایشگاه تخصصی شرکت آیدانمای نقش جهان بررسی می گردد و در صورت تایید جهت استفاده به واحد تولید ارسال می گردد.

Green Tea

افشانه زعفران دارای مشخصات فنی خاص و جدیدی است که همین مسائل باعث شده به عنوان یک اختراع جهانی مطرح شود داخل افشانه پاکتی قرار داده شده که مایع زعفران از طریق والو به درون پاکت ریخته شده و از طرفی گاز پیشرانه پشت پاکت، تزریق می شود به صورتی که گاز هیچ گونه تماسی با مایع زعفران ندارد و به محض فشار دادن دکمه افشانه ، فشار گاز پیشرانه باعث می شود که مایع زعفران به بیرون پاشش داشته باشد.

از علل کاهش ماندگاری مایع زعفران نور و هوا می باشد بنابر این طراحی افشانه زعفران به گونه ای است که این عوامل از مایع زعفران درون افشانه،به دور است .

از طرفی مایع زعفران بایستی از هرگونه میکروب به دور باشد ، که این نوع بسته بندی شرایط را برای عدم ورود میکروب به مایع زعفران فراهم می کند.

با توجه به این که می بایستی مایع زعفران درون افشانه فقط از زعفران درجه یک و آب تهیه شود طی شش سال فعالیت تحقیقاتی به فراوری خاصی از مایع زعفران رسیدیم که بدون مواد افزودنی و مواد نگهدارنده ، ضمن حفظ خواص زعفران دارای ماندگاری بالایی باشد.

همین امر باعث شده عطر ، طعم ورنگ زعفران به خوبی در محصول افشانه زعفران زرافشان حس شود و باعث رضایت مصرف کنندگان شود.